RU UA EN

ЛІКУВАННЯ, ВИДАЛЕННЯ І КОРЕКЦІЯ ШРАМІВ І РУБЦІВ:
авторські методи, індивідуальний підхід, оригінальні рішення

(Русский) игорь сафонов лечение и удаление рубцов

Рубці, або як часто в народі їх називають, шрами є постійними супутниками людини. У нашому далекому від досконалості світі небагато знайдеться людей, у яких на тілі не було б жодного рубця. Протягом усього життя наша шкіра піддається випробуванню на міцність. Побутові травми, порізи, опіки, аварії, операції та просто запальні захворювання шкіри – ось далеко не повний список причин, що викликають утворення рубців.

Лікування та видалення шрамів та рубців – процес тривалий, копіткий і не завжди дає очікуваний результат. Поширена сьогодні послуга в клініках та косметичних салонах “лікування та видалення шрамів та рубців лазером”, часто не дає бажаних результатів. Саме тому мало хто бажає займатися цією проблемою всерйоз, але анонсують усі. Звідси й поширена помилкова думка навіть серед високопрофесійних хірургів: «Почекайте рік – півтора, а там подивимося!», що по суті означає: «Не приставайте Ви до мене зі своїм рубцем!» А за рік дивитися вже пізно, бо через 4-6 місяців рубець проростає судинами, через 9-12 місяців нервовими закінченнями, та вже стає частиною тіла господаря рубця.

Зовнішній вигляд рубців та шрамів може бути різним. Це залежить від багатьох факторів: глибина та механізм травми чи запалення, адекватність лікування, місця локалізації тощо. Але загальним є одне: рубці залишають зарубки на душі та в серці. Немає жодного пацієнта, задоволеного зовнішнім виглядом свого рубця. Усі вони хотіли б якщо не позбутися, то хоча б покращити зовнішній вигляд своїх рубців та шрамів.

Лікування та видалення шрамів та рубців слід починати відразу ж, з перших годин після отримання травми. Через рік їх можна лише коригувати, а коригувати рубці і довше, і дорожче.

Рубці можуть викликати комплекс неповноцінності та підірвати впевненість в собі настільки, що буде потрібна психологічна допомога. Наше завдання – побудувати лікування рубців та шрамів таким чином, щоб зробити їх невидимими або менш помітними, та стерти неприємні спогади, пов’язані з ними. Для цього ми маємо все, а саме знання, досвід, сучасну апаратуру! Вибір за вами!

Сайт “Лікування та видалення шрамів та рубців” побудований таким чином, що пацієнт може сам визначити, які процедури йому необхідні, а які непотрібні, або можуть нашкодити. На який результат можна розраховувати і скільки часу займе лікування рубців та шрамів саме у Вашому випадку. Починати свій пошук необхідно зі сторінки “Види рубців”, і слідувати подальшим вказівкам та посиланням.

З повагою,

доктор Ігор Сафонов

ВИДИ РУБЦІВ (ШРАМІВ)

Нормотрофічний рубець на носі до лікування

(Русский) Нормотрофический рубец на носу до лечения

Нормотрофічний рубець на носі після лікування

Нормотрофический рубец после лечения

Атрофічний рубець на обличчі до лікування

(Русский) Атрофический рубец на лице до лечения

Атрофічний рубець на обличчі після лікування

(Русский) фото атрофический рубец на лице после лечения

Гіпертрофічний рубець на обличчі до лікування

(Русский) гипертрофический рубец на лице до лечения

Гіпертрофічний рубець на обличчі після лікування

(Русский) Гипертрофический рубец на лице после лечения

Келоїдні рубці на обличчі після акне до лікування

(Русский) Келоидные рубцы на лице после акне до лечения (акне-келоиды)

Келоїдні рубці на обличчі після акне після лікування

(Русский) келоидные рубцы на лице после акне после лечения

Старі розтяжки на животі до корекції

(Русский) Старые растяжки на животе до коррекции

Старі розтяжки на животі після корекції

(Русский) Старые растяжки на животе после коррекции